top of page

Özge Nur Ekinci

Özge Nur Ekinci

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Türkçe, Psikolojik Danışmanlık, Özel Eğitim

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

-

Klinik psikoloji

İstanbul gedik üniversitesi

0545 653 11 95

SARIYER

İSTANBUL

100

13 Eylül 1995 yılında İstanbul’da doğdum. 2017 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden mezun oldum. Aynı yıl içerisinde Marmara Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Şu anda İstanbul Gedik Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

Lisans eğitimim süresince Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Polikliniğinde ve Özel Sarıyer Tıp Merkezinde stajyer psikolog olarak, Ataşehir Emlak Konut Ortaokulunda ise stajyer rehber öğretmen olarak görev aldım. Yaptığım stajlarda polikliniklerde; seans görüşmelerini izleyebilme, yatılı servisteki hastalarla birebir gözlem yapıp iletişim kurma fırsatım oldu.

Türk Psikologlar Derneği tarafından çocuklar ve ebeveynlerle ilgili olarak çeşitli tanı ölçeklerinin öğrenilmesi ve raporlandırılmasına yönelik programlarını tamamladım ve uzmanlık sertifikalarını aldım.

Şu anda Mutluluğun Adresi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde psikolog olarak çalışmaktayım. Dikkat eksikliği, özel öğrenme güçlüğü, yaygın gelişimsel bozukluklar, uyku-tuvalet eğitim süreci, sınav kaygısı, davranış problemleri, öfke kontrolü, ebeveyn-çocuk iletişimi konularında danışmanlık yapmaktayım.

UYGULAYABİLDİĞİM TESTLER

AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri) Testi
Bender-Gestalt Görsel Motor Algılama Testi
Peabody
Beier Cümle Tamamlama Testi
Bir İnsan Çiz Testi
Arzu Listesi Testi
Alexander Pratik Zeka Testi
Porteus Labirentleri
Cattell 3A Zeka Testi
D2 Dikkat Testi
Çocuk Değerlendirme Ölçekleri
Conners Anne Baba Derecelendirme Ölçeği

bottom of page