top of page

ÖYKÜ YILMAZ

ÖYKÜ YILMAZ

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Okuma Yazma Eğitimi, Matematik Özel Ders

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

ATAŞEHİR

İSTANBUL

350

İlk derste öğrencim ile tanışıp akademik başarısını ölçmek ve eksiklerini belirlememe üzerine çalışıyorum. Sonuçları değerlendirerek aile ile paylaşıyorum. Birlikte beklentilere uygun bir çalışma planını oluşturuyoruz
​Çocuğunuzun hazır bulunuşluğu ve öğrenme kapasitesine uygun olarak planlanan çalışmalar ile:

Çocuğunuz kısa sürede, okula ve özellikle de kaçındığı, meşgul olmak istemediği derslere ilgi duymaya başlayacaktır. Özgüven duygusu gelişecek ve kendi kendine (yardımsız), verimli ders çalışma alışkanlığı kazanacaktır.

Çocuğunuz, sınavlara hazırlıkta özellikle fark yaratan soru ve çözümleri ile pratiklik kazanacaktır.
Çocuğunuz 1. sınıfta ise okumaya geçmesi, okuduğunu anlaması, okumayı sevmesi, seviyeye uygun yazı yazması, istenen matematik davranışlarını kazanarak; ilkokul eğitiminde, sağlam adımlarla ilerlemesi sağlanacaktır.

Öğrenme güçlüğü çeken ya da farklı dezavantajlı çocuğunuza da, uygun tekniklerle yaklaşarak daha kalıcı bir öğrenme ile gelişmesi sağlanacaktır. Özellikle yüksek lisansta sınıfın gerisinde ve ilerisinde olan öğrenciler için farklılaştırılmış öğretim üzerine çalışarak bu alan da kendimi geliştirdim. Sınıf öğretmenlerinin mesleki gelişimi için Marmara Üniversitesi ve çalıştığım kurumlarda eğitim vermekteyim.

Çalışma süresince, tüm değişme ve gelişmeler sıklıkla aileyle paylaşılacak; amaçlanan hedeflere, sade ve basit yollardan ulaştıracak öğrenme ve öğretme teknikleri hakkında ailelere rehberlik edilecektir
Bireysel veya grup dersleri yapılabilir. Fiyatlandırma farkı olacaktır.

Yüz yüze eğitim için Üsküdar, Ümraniye, Ataşehir, online eğitim için farklı bölge ve şehirlerde ulaşabilirsiniz.

bottom of page