top of page

MURAT SOYSAL

MURAT SOYSAL

Hizmet Alanları:

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

SOSYOLOJİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

KONAK

İZMİR

500

Merhaba. Öğretmenlik mesleğimde 17.senemi doldurdum. İzmir'in seçkin kurumlarında bu süre zarfında rehber öğretmenlik yaptım. Uzun senelerdir öğrenci motivasyon koçluğu ve tercih koçluğu (LGS ve YKS gruplarına) yapmaktayım. MEB Rehberlik öğretmen belgem dışında,birçok saygın kuruluştan kişisel gelişim ve koçluk belgem mevcuttur.
LGS’de 8.sınıf, YKS’ de ise 11.sınıf , 12.sınıf ve mezun öğrencilere koçluk yapmaktayım. (Bu gruplar dışında -ara sınıflara- koçluk hizmeti vermiyorum) Online görüşme olabileceği gibi yüz yüze görüşmeyi tercih ederim zira yüz yüze iletişim daha sıcak olacaktır ama görüşmek istemeyen veya uzak olanlar için online da olabilir. Ücret ikisinde de aynıdır, zira emek aynıdır. (500 tl)
Ciddi,amacı olan öğrencilerle çalışmak isterim. 2024 LGS ve 2024 YKS için ciddi ve bu yola benle çıkabilecek öğrenci ve velilerin yanında olmak isterim.
Yüz yüze için görüşme yerleri AVM'ler / sessiz buna benzer yerler olabilir, öğrencinin evi olabilir.
Görüşme içerikleri: Öğrenciyle bu bir ders süresi kadar yani 40 dk süresince bir çalışma planı yapılması ( duruma göre max. 1 saati bulabilir) öğrencinin dershanesinde veya okulunda girdiği yazılı veya denemelerin analizi, çalışma stratejileri ele alınıp öğrencinin hedefi yoksa önce hedef belirlenmesi sonrasında o hedefe ulaşmasına destek olunmasını kapsar.Öğrencilerle olan görüşmeler baş başadır. Veli, ilk tanışma günü gelebilir onun dışında görüşme sonrası kendilerine bilgilendirme yapılacaktır. Her dönem aldığım öğrenci sayısı sınırlıdır lütfen kontenjanım dolmadan yerinizi ayırtınız.

bottom of page