top of page

Gözde Görür

Gözde Görür

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Okuma Yazma Eğitimi, Lise Özel Ders, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyal Bilgiler, Coğrafya, Tarih

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Türk Dili ve Edebiyatı

Yeditepe Üniversitesi

0541 221 93 50

UZUNKÖPRÜ

EDİRNE

100

Kelimenin yaratma gücü, beni kendimi tanıdığım ilk günden itibaren çok heycanlandırdı. Bu heycanla kendimde Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü başarı bursuyla kazanma motivasyonu buldum. Pek çok anlamda en çok geliştiğim yer olan Yeditepe Üniversitesi bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev alma şansı da yakaladım. TedX Metin Yazarlığım sırasında hazırladığım tanıtım yazıları ve ürettiğim sosyal medya içerikleriyle bu alana dair keyifli tecrübeler edindim.
Ek olarak yine üniversite bünyesinde yürüttüğüm akran danışmanlığı görevim bana grup bilincinin ve değerler
kültürünün grup başarısı üzerindeki etkisini netlikle görme imkanı sundu.
Bunların yanı sıra yaşamın geliştirici yüzünü keşfetmek benim için daima keyifli görüntüler bütünü oluşturdu. Bu bağlamda değişime en yatkın kesim olan çocuk gelişimi hakkında büyük meraklarım oluştu. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne başlama kararını böylelikle aldım.
Bugünse 25 farklı şehirden 1500 eğitmenin pek çok çocuğa çok çeşitli alanlarda dersler verdiği bir kurumun metin yazarlığını yürütmekteyim. Yaratıcı fikirlerin öncelendiği harika bir ekibin parçasıyım diyebilirim.
Bütün bunların yanı sıra genç yaşımda çeşitli şirketlerde yürüttüğüm satış danışmanlığı pozisyonu sayesinde
toplumun çok farklı kesimlerini yakından izleme olanağım oldu. Hazırladığım makale ve inceleme yazılarında yer yer bunlardan ilham aldığımı itiraf edebilirim.
Umarım, daha çok özeni hak eden pek çok noktasını atlama ihtiyacı hissettiğim bu kısa öz geçmişim beni tanımınız için faydalı olmuştur. Renklerimi renklerinizle harmanlamak için sabırsızlık duyuyorum.

bottom of page