top of page

Şüheda Özlü

Şüheda Özlü

Hizmet Alanları:

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Psikolojik Danışmanlık, İlk ve Ortaokula Destek, Aile Danışmanı, Online Terapi, Masal Terapisi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sakarya Üniversitesi

0537 563 15 45

ESENYURT

İSTANBUL

100

Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Öğrenci olduğum süreçte Rehberlik ve Araştırma Merkezi, ilkokul, ortaokul, lise, özel eğitim gibi çeşitli kurum ve kademelerde stajlarımı tamamladım. Üniversite eğitimime devam ederken farklı yaş grubundan bireylere gönüllü danışmanlık hizmeti sundum. Öğrencilik yıllarımdan beri alanımla ilgili yenilikleri takip ederek, farklı eğitimlere katılarak mesleki gelişimimi desteklemeye devam ediyorum.
Aile Danışmanlığı, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Masal Terapistliği, Resim Yorumlama ve Projektif Çizim Testleri ve Objektif Çocuk Testleri alanlarında uygulayıcı sertifikalara sahibim. 2017-2021 yılları arasında Serdivan Özel Eğitim Anaokulu'nda farklı gelişim gösteren çocuklarla ve onların aileleriyle çalıştım. 2021 Ekim ayı itibariyle İstanbul/Avcılar'da bir ilkokul bünyesinde özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler ve aileleriyle çalışmaktayım. Aynı zamanda yüzyüze/online Bireysel danışmanlık ve Aile danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

bottom of page