top of page

Irem Nur Kara

Irem Nur Kara

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Psikolojik Danışmanlık, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Online Terapi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Psikoloji

Bursa Uludağ Üniversitesi

0538 076 49 21

NİLÜFER

BURSA

100

Merhabalar ben Psikolog İrem Nur Kara,

Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Davranış değişim stratejileri ile psikolojik esneklik sağlamak için çeşitli şekillerde harmanlanmış kabul ve farkındalık stratejilerini kullanan kanıta dayalı psikolojik müdahale yöntemleri bütünü olan Kabul ve kararlılık terapistiyim. Aynı zamanda MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri, yetişkin kişiliği ve psikopatolojinin standartlaştırılmış psikometrik testi), Moxo dikkat testi(Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğunun dört ana belirtisi olan dikkat eksikliği, zamanlama problemi, dürtüsellik ve hiperaktivitenin ölçülmesini sağlar.), KB-ÖÖG(Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası, 1. ve 5. Sınıf arasındaki çocuklara uygulanan ve çocukta özgül öğrenme güçlüğü( disleksi) olup olmadığına karar verilmesini sağlayan yardımcı testtir.) test uygulayıcısıyım. Bununla birlikte özel bir kurumda rehber öğretmen olarak çalışıyorum. Aile danışmanlığı eğitimim de devam etmektedir.
Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine rehberlik etmeyi ve yetişkin alanında desteğe ihtiyaç duyan bireylere terapi hizmeti vermeyi planlamaktayım.

bottom of page