top of page

Sinem Karabulut

Sinem Karabulut

Hizmet Alanları:

Matematik Özel Ders, Yaşam Koçu, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Matematik Öğretmenliği

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

YENİMAHALLE

ANKARA

350

Merhaba, ben ICF onaylı Profesyonel yaşam,öğrenci, aile ve ilişki koçu Sinem KARABULUT. Üniversite eğitimimi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünde tamamladım.

Başkent Üniversitesi ve Optimal Koçluk işbirliği ile uluslar arası geçerliliği olan ICF onaylı profesyonel öğrenci koçluğu, yaşam koçluğu, aile ve ilişki koçluğu eğitimlerini, Boğaziçi Enstitüsünden ve İzmir Psikoloji Enstitüsünden stresle başa çıkma eğitimini, Hayying Danışmanlık işbirliği ile Prof Dr Kenan Taştan’ dan ve Türkiye Yaşam Akademisinden NLP eğitimini, Türkiye Transaksiyonel Analiz Derneğinden temel transaksiyonel analiz eğitimini, Enneagram Eğitim ve Danışmanlıktan temel Enneagram eğitimini, Hayying Danışmanlıktan temel EFT eğitimini, Bahçeşehir Üniversitesi STEM Lider öğretmeni eğitimini ve sertifikalarını aldım. Bunların yanında çok değerli psikologların ve uzmanların seminerlerine, başlatmış oldukları döngülere katıldım ve katılmaktayım.

Aktif olarak 12 sene çeşitli dershane ve okullarda lise matematik öğretmenliği yaptım. Online olarak matematik özel ders ve profesyonel koçluk hizmetleri vermekteyim.

Sınavlara hazırlıkta her seviyeden öğrencilerle çalıştım.
Öğrenci koçluğumun genel felsefesini bilinçaltına atılan olumsuz aktarımları farkettirip bunları dönüştürmeye vesile olmak, düzenli ve disiplinli çalışarak sürekli kendini geliştirmek oluşturmaktadır. Koçluk çalışması yaptığım öğrencilerimin potansiyellerini keşfetmelerini sağlayarak netlerini istedikleri seviyeye çıkarmalarında yol arkadaşlığı yapıyorum.

Yaşam koçluğum ile aile ve ilişki koçluğumun genel felsefesini kişinin aradığı cevapların zaten içinde olduğunu sadece bunu görmekte zorlandıkları dönem kendi içlerine dönerek cevaplarını görmelerine destek olmak, koçluk bakış açısı, yöntem ve tekniklerini ( ICF onaylı olarak verilen çerçeve dahilinde) aldığım eğitimlerle harmanlayıp görüşme esnasında danışana yol arkadaşlığı yapmak oluşturuyor.

bottom of page