top of page

Betül Sena Akgün

Betül Sena Akgün

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okuma Yazma Eğitimi, Matematik Özel Ders, Özgün Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Sınıf öğretmenliği

Marmara üniversitesi

05412671999

ŞİŞLİ

İSTANBUL

400

Marmara üniversitesi Sınıf öğretmenliği anabilim dalı 2021 mezunuyum. Mezuniyetimden bu yana mesleğimi yapıyor ve özel ders veriyorum. Şu anda bir devlet okulunda kadrolu çalışmaktayım. Mayıs ayından itibaren Dr. Olcay Karaca tarafından verilen TodiCin ve TodiCognit eğitimlerini alarak Türkçe okuma geliştirme ve Disleksi Bilişsel Müdahale Uygulayıcısı oldum. Öğrencinin öğrenme hevesini besleyip öğrenmesini sahiplenmesini sağlayarak derslerimi sürdürüyorum. Okuma güçlüğü, okuma geliştirme özel olarak çalıştığım alanlardan.

Okuma güçlüğü öğrenme güçlüğü ya da dikkat eksikliği ile beraber görülen durumlardan olabiliyor o yüzden bu süreçte ekstra özenli ve planlı olmak gerek. Bu sürecin en önemli destekçilerinden biri olan aile ile olan iletişimi çok önemsiyor ve her zaman şeffaf ve ulaşılabilir bir iletişim ortamı sağlıyorum. Sene sonuna doğru okumaya geçememiş, heceleme aşamasında kalmış, okuduğunu anlayamayan çocukların sınıf ortamında yaşadığı özgüven problemi ileriki yaşlarına taşınmadan öğrenmelerine destek olup akademik olarak gelebilecek en iyi seviyeye gelmelerine destek olmak gerekir. Bu aşamada geç kalmak çocuğun ileriki akademik yaşamını doğrudan olumsuz olarak etkiler.

Okuma yazma öğrenimi, okuma geliştirme ve okuduğunu anlama konularında desteğe ihtiyacınız varsa detaylı bilgi ve fikir alışverişi için iletişime geçin lütfen.

Bu yazan fiyat normal gelişim düzeyine sahip öğrenciler içindir. Dislektik öğrenciler için uyguladığım program farklı olduğu için fiyat da farklılık gösteriyor. Lütfen iletişime geçin.

bottom of page