top of page

Zehra Arslan

Zehra Arslan

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Lise Özel Ders, Okuma Yazma Eğitimi, Matematik Özel Ders, Fen Bilgisi, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Felsefe, Sosyal Bilgiler, Psikolojik Danışmanlık, Yaşam Koçu, Online Terapi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

üsküdar

istanbul

0539 739 20 11

ÜSKÜDAR

İSTANBUL

60

Merhabalar ben Zehra Arslan. Üsküdar Üniversitesi Psikoloji 1. sınıf, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji 1.sınıf ve Atatürk Üniversitesi Adalet bölümü 2.sınıf öğrencisiyim. Şu an daha çok sözel \ eşit ağırlık alan üzerine okuyor olsam da Fen Lisesi mezunuyum. Sayısal alandaki Lise öğrencilerinin yaşadığı yoğun stres ve çalışma temposunu en iyi şekilde anlayıp yardımcı olabilir, çözüm önerilerini öğrenci ile beraber bulabiliriz. Öğrencinin ihtiyacına göre alacağı ders için bizzat kendim hazırlanıp dersleri yapabiliriz.
Psikoloji bölümüm için çeşitli eğitimler almakta ve stk (sivil toplum kuruluşlarında) eğitim alanında da görev almaktayım.
Çalışma saatleri konusunda ders saatlerim günlük 2-3 saat sürmekte yani öğrencinin müsait olma durumuna göre kolayca anlaşabileceğimizi düşünüyorum.

bottom of page