top of page

Emine Şenel

Emine Şenel

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Okuma Yazma Eğitimi, Özgün Öğrenme Güçlüğü (Disleksi)

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

sınıf öğretmenliği

Marmara Üniversitesi

MERKEZ

KOCAELİ

250

Mesleğimi, çocukları ve onlara bir şeyler öğretmeyi, öğrenmeyi çok seviyorum. Yaşadığım öğrencilikten de gördüğüm kadarıyla öğrencilerin neler aradığını , sistemin bizden ne istediğini çok iyi bildiğimi düşünüyorum. Öğretmen lisesi mezunu olmam ve üniversitenin ilk yıllarından itibaren özel ders vermem bana güzel bir deneyim kazandırdı. İstanbul'da bir sene staj yaptim.Üniversitemden 3ortalama yaparak başarıyla mezun oldum. Birçok özel ders öğrencim oldu. Kaynaştırma ve disleksi tanısı öğrencilerimle de verimli çalısmalarım oldu. Okulumdaki hocalarım dahil olmak üzere referanslarım da mevcuttur. KPSS güzel bir puan aldım.
Ben öğretirken öğrencimin eğlenmesini ve öğrendiği bilgileri hayatına dahil etmesi için çalışıyorum. Ezberci sisteme karşı olmakla birlikte bu tarz yöntemlerin de faydalı olmadığını düşünüyorum. Marmara Üniversitesi benim ufkumu ve bakış açımı değiştirdigi gibi bana birçok yöntem ve teknik öğretti. Şimdi sıra bizde. Her zaman elimden geleni yapacağım çünkü ben aldığım paradan ziyade zamanın bosa gitmemesini ve vicdanımın rahat olmasını isterim. Öğrencilerimin benden bir şeyler kazanması benim için çok önemli, onlar bizim gelecekteki neslimiz.

bottom of page