top of page

Büşra Cebe

Büşra Cebe

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Matematik Özel Ders, Yabancılara Türkçe Öğretimi, Psikolojik Danışmanlık, Özgün Öğrenme Güçlüğü (Disleksi), Özel Eğitim, Yaşam Koçu, Aile Danışmanı, Online Terapi, Oyun Terapisi, Yoga, Fotoğrafçılık

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

psikolojik danışmanlık ve rehberlik

mersin üniversitesi

5419452692

YENİŞEHİR

MERSİN

100Merhaba,

Ben Büşra, psikolojik danışmanlık, öğrenci koçluğu ve aile danışmanlığı gibi alanlarda uzmanlaşmış bir profesyonelim. Tıkla Ders adlı platformda online ve yüzyüze seçenekleriyle hizmet vererek, bireylere ve ailelere destek olmayı hedefliyorum.

Mersin Üniversitesi'nden PDR mezunu olmanın yanı sıra aile eğitimi ve danışmanlığı alanında yüksek lisans derecesine sahibim. 26 yaşında genç ve dinamik bir danışman olarak, sizlere güvenli bir ortamda profesyonel destek sunmak için buradayım.

Benim için her bireyin kendine özgü ihtiyaçları ve hedefleri olduğunun bilincindeyim. Bu nedenle, her danışanımla bireysel olarak ilgilenir ve onların kişisel büyüme ve gelişimlerini desteklerim. Empati, anlayış ve şefkat gibi değerler, benim danışmanlık yaklaşımımın temelini oluşturur. Sizlere yardımcı olmak ve yaşamınızda olumlu değişiklikler yapmanızı sağlamak için profesyonel bilgi ve deneyimlerimi kullanırım.

Tıkla Ders platformu aracılığıyla sunduğum hizmetler arasında stres yönetimi, özgüvenin geliştirilmesi, zaman yönetimi becerileri, sınav kaygısıyla başa çıkma, kariyer planlama, akademik performansın artırılması, aile içi iletişim ve ilişki sorunları, özgüvensiz hissetme, eğitim danışmanlığı, öğrenci koçluğu, sınav tercihleri yada psikolojik olarak rahatsız veya eksik hissettiğiniz herhangi bir durum hakkında konuşmak gibi birçok konu bulunmaktadır. İster online, isterseniz yüzyüze olarak, sizinle işbirliği yaparak hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak bir yol haritası oluşturabiliriz.

Danışan memnuniyeti benim için en önemli önceliklerden biridir. Her danışanımla derinlemesine çalışarak, onların bireysel ihtiyaçlarını anlamaya ve bu ihtiyaçlara özel çözümler üretmeye özen gösteririm. İşbirliğimiz boyunca size destek olacak, sizi motive edecek ve sizi en iyi versiyonunuza ulaştıracak bir ortaklık kurabiliriz.

Eğer kendinizi daha mutlu, dengeli ve tatmin olmuş hissetmek istiyorsanız, Tıkla Ders platformunda buluşup sizinle çalışmayı dört gözle bekliyorum. Sizlere, yaşamınızdaki zorlukların üstesinden gelmek ve hedeflerinize ulaşmak için gereken gücü bulmanızda yardımcı olmak için buradayım.

Bana ulaşmak ve hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim bilgilerimi aşağıda bulunan profilimde bulabilirsiniz.

Hayatınızı dönüştürmek için bir adım atın ve size destek olmaktan mutluluk duyacağımı görmek için sabırsızlanıyorum!

Sevgiler,
Büşra

bottom of page