top of page

Ali Demir

Ali Demir

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Okuma Yazma Eğitimi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Hızlı Okuma Anlama ve Hafıza Teknikleri, Biyoloji, Fen Bilgisi, Türkçe, İngilizce Özel Ders, Felsefe, Almanca Özel Ders, Satranç, Psikolojik Danışmanlık, Aile Danışmanı, Yaşam Koçu, Online Terapi, Spor, Yüzme, Akıl ve Zeka Oyunları, İlk Yardım Eğitimi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce, Almanca

İşletme (İngilizce)

İstanbul Üniversitesi

0554 158 82 74

ŞİŞLİ

İSTANBUL

125

Canayakın, samimi ve eğlenceli biriyim. Hemen anlaşıp, her konuda konuşabileceğin bir karakter yapım var. Açık zihinli, ön yargısız ve vasıflı bir insanım.

İstanbul Üniversitesi - İşletme (İngilizce) ve Anadolu Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunum. Şu anda bir Amerikan şirketinde çalışmaktayım.

Özel Ders eğitimleri için; sağlıklı ve verimli bir ders elde etmek önemli. Öncelikle öğrencilerimin bireysel öğrenme türüne (görsel, işitsel, kinestetik) karar veririm ve derslerimi bu doğrultuda işlerim. Ardından ders temelinde oluşmuş tüm eksiklikleri belirleyecek bir analiz yapar ve bu eksiklikleri kapatırım. Farklı yaşlardan (7-42) edindiğim ders deneyimlerim sayesinde bu alandaki arayışınızı sonuçlandırmak için en iyi tercihiniz benim.

Psikolojik Danışmanlık için; Uluslararası ICF sertifikalarım ve bu alanda oldukça geniş Psikoloji eğitimim var. Yetişkinliklerin, kendilerini güvenli bir ortamda hissedecekleri ve kendilerine yardımcı olup yollarını aydınlatabileceği bir danışmanım. Danışmak için en iyi tercihlerinizden biri olabilirim.

Kelimelerimle sizleri sıkmak istemem o yüzden kısa tutuyorum.
Denemekten zarar gelmez; hadi beraber adım atalım!

bottom of page