top of page

Esra GÜNDÜZ

Esra GÜNDÜZ

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Matematik Özel Ders, Türkçe, Felsefe, Psikolojik Danışmanlık, Online Terapi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

Bilmiyorum

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

EGE ÜNİVERSİTESİ

05466429532

TARSUS

MERSİN

200

Merhaba sınıf öğretmenliğinde 7 yıldır çalışmaktayım. ilkokul tüm derslerde ortaokul türkçe fen sosyal matematik alanında ders verebiliyorum. lise 1 lise 2 lere temel matematik dersleri veriyorum. İlkokulda fen ve matematikte kendimi çok daha başarılı buluyorum. Sayısalcı çocuk yetiştirmek benim için çok önemli. Lise temel derslerim de şu şekilde öğrencinin ortaokul bilgisi normal düzeyde olmalı. Ben onun durumunu tespit edip bir plan oluşturup o plan üzerinden gidiyorum. Öğrenciyi lise 1 lise 2 düzeyine getiriyorum. TYT ve AYT temeli verebilirim. Üst düzey bir eğitim veremem ama matematiğin temelini öğretebilirim. Lise derslerim bu şekilde. Ortaokul özel derslerim genellikle konu anlatımı soru çözümü şeklinde gidiyor. Ödev test kitabı aldırıyorum. Onun takibini veli takip ediyor. Ben de zorlanılan sorulara bakıyorum. Daha ayrıntılı bilgi almak için telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz.
Online ders verme konusunda da iyiyim. Uzaktan eğitimi etkili bir şekilde yapmak öğretmenin ve öğrencinin elindedir. Şu an yaşadığım şehirde olan öğrenciler bile benden online ders alıyor. ben etkili buluyorum.

bottom of page