top of page

Özgür Bilgili

Özgür Bilgili

Hizmet Alanları:

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Lise Özel Ders, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Satranç, Psikolojik Danışmanlık, Online Terapi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce, Almanca

Psikoloji

TED Üniversitesi

BUCA

İZMİR

300

İzmir Atatürk Lisesi mezunuyum. Üniversiteye giriş sınavında eşit ağırlık puantajında 8.200 derece yaptıktan sonra TED Üniversitesi Psikoloji Bölümünü (İngilizce) %100 bursla 4 yılda bitirdim. Eğitim öğretim sürecimde Arabuluculuk eğitimi, çeşitli akademik ve okul dışı projelerde görev aldım. Bunun yanı sıra Polonya'da Erasmus+ Öğrenci Değişim Programına katıldım. 3 yaşımdan beri İngilizce eğitim almaktayım. 6 yaşımdan beri matematiğe özel bir ilgim var ve güncel olarak da projelerde görev alıyorum. 10 yaşımdan beri lisanslı satranç oyuncusuyum ve aktif olarak turnuvalara katıldım. Matematiğe, tarihe ve edebiyata bireysel bir ilgim olması dışında milli eğitim müfredatına da hakimim.
Eğlenceli bir insan olduğumu düşünüyorum, disiplinin de eğlencenin de yerinde gerekli olduğunu düşünüyorum. İnsanlarla etkileşirken bölümde öğrendiğim bilgileri de kullanarak herkesin memnun kaldığı bir ilişki oluşsun isterim.

bottom of page