top of page

Zeliha Karahüseyin

Zeliha Karahüseyin

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Lise Özel Ders, Matematik Özel Ders, Geometri

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Matematik

A.Ü.-Lisans, U.Ü.-Yüksek lisans, İ.K.Ü-Doktora

05378601626

ORTAHİSAR

TRABZON

250

'Bilgi' kelimesinin içinde 'ilgi' vardır. Benim mottom 'önce ilgi sonra bilgi'. Çünkü ilgi geliştiğinde bilgi kendini doğuracaktır. Bu anlamda öğretmen-öğrenci arasındaki ilişki gerçekten çok kıymetli. Bir akademisyen olarak benim için idol öğretmen; ilham kaynağı, vizyon sahibi, alanında ekol ve öğrencileriyle bütünleşen, iz bırakan bir hocadır.

Öğrencilerim ve çevrem beni çok enerjik olarak tanımlar. Hocam hiç mi bitmez enerjiniz derler. Bunun cevabı hayatı ve insanları sevmek. Bir insana bir katkıda bulunmak, yüreğine dokunabilmek, belki bir tabusunu, korkusunu yıkabilmek, ona ilham kaynağı olmak, farklı bakış açıları kazandırabilmek, kendisini tanımasını sağlamak ve daha niceleri.

Global olarak matematiğe bakış açısı biraz önyargı ve korku içeriyor. Oysaki hiç dert edilecek, can sıkılacak değil aksine matematik, içine girildiğinde sizi kendine daha da çeken bir gezegen gibi adeta. Siz yeter ki isteyin ve merak edin. O size yol açacaktır. Bu serüvende hem matematiği sevmende hem öğrenmende sana yardımcı olmayı iple çekiyorum ;)

bottom of page