top of page

Gözde Nur Tüter

Gözde Nur Tüter

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Türk Dili ve Edebiyatı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

05364331201

SANCAKTEPE

İSTANBUL

120

Merhabalar, ben Gözde Nur Tüter. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesinde açıköğretimden Çocuk Gelişimi lisans bölümünde de 3. sınıf olarak eğitimimi sürdürmekteyim. Kendimi geliştirmek ve çocuklara yararlı olabilmek adına İstanbul Üniversitesinden Öğrenci Koçluğu eğitimi almaktayım.
Çocuk Gelişimi lisans alanıyla birlikte çocukların gelişimini detaylarıyla öğrenmek, onlara kendi düzeylerinde eğitici oyunlar hazırlamak, gelişimlerini yakından takip ederek her anlarında hem ebeveynlerim hem de çocukların yanında olabilmeyi hedeflemekteyim.
Bizler sınav zamanlarında kendi öğretmenlerimiz dışında bir koçluk eğitimi alamamıştık, şimdi sınava hazırlanan gençlere yardımcı olabilmek, hedefleri doğrultusunda onları yönlendirebilmek ve sonunda onları hedeflerine ulaştırabilmek çok değerli.

bottom of page