top of page

Beyza Nur Balçın

Beyza Nur Balçın

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Lise Özel Ders, Kimya, Biyoloji, Fen Bilgisi, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Coğrafya, Tarih, Geometri, Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Psikolojik Danışmanlık, Aile Danışmanı, Yaşam Koçu, Direksiyon

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Matematik Öğretmenliği

Trabzon Üniversitesi

0535 078 19 71

ÇANKAYA

ANKARA

250

Beyza Nur BALÇIN. 13 Mayıs 1998 Bursa doğumluyum. 2016 yılında Trabzon Yomra Fen Lisesinden, 2022 yılında da Trabzon Üniversitesi Matematik Öğretmenliğinden mezun oldum. 2017 yılından itibaren ilköğretim ve lise düzeylerinde Matematik, Türkçe, fen bilimleri ve ingilizce dersleri verdim. Bu yıllar boyunca 50’den fazla öğrencim oldu. Pandemi döneminden itibaren çevrimiçi ortamlarda özel ders vermeye başladım. Ve uzaktan olan derslerim halen daha devam etmekte.
Yüksek bir yerleştirme puanıyla bölümüme yerleşmiş olmamın ve sınav sistemine yakın, öğrencileriyle öğretimin yanında öğretim ve rehberlik de yapan bir öğretmen olmamın öğrencilerimi daha hedefli, duyarlı ve başarılı birer vatandaş yaparken beni de aynı seviyedeki arkadaşlarımdan bir adım öne geçirdiğini düşünüyorum. Kendi lisans eğitimim boyunca da 20’den fazla seminere katılarak (Sertifikaları mevcuttur.) Alanımda daima daha yetkin olmayı hedefliyorum.
Aynı zamanda 3. Üniversitem olarak Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Hukuk fakültesinde eğitime devam etmekteyim.

bottom of page