top of page

Melike Maguz

Melike Maguz

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, İngilizce Özel Ders, Psikolojik Danışmanlık, Gölge Öğretmen, Aile Danışmanı, Online Terapi

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Psikoloji

MEF Üniversitesi

0506 513 53 88

BAHÇELİEVLER

İSTANBUL

150

Merhabalarrr :)
Ben Melike Maguz. Tam burslu olarak kazandığım MEF Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (ingilizce) anadal, Psikoloji(ingilizce) çift anadal programlarını tamamladım. Eğitim hayatım boyunca İstanbul'daki köklü özel okullarda uzun dönem stajlarımı tamamladım ve bir sene boyunca bir grup öğrenci ile kariyer ve grup danışmanlığı yaptım. Mindfulness temelli eğitim programlarına katıldım. Mezun olduktan sonra kurumsal bir şirkette çalıştıktan sonra yüz yüze ve online seanslar verebilmek için çalıştığım iş yerinden ayrıldım. Bu süre zarfında deneyimsel öğrenme eğitimimi tamamladıktan sonra online eğitim verme fırsatlarım oldu. Eğitmen olarak da kariyer hayatıma yön vermeye çalışıyorum.

Çocuklarla ve yetişkinler ile kurabildiğim güçlü iletişim becerileri ile sosyal ve psikolojik olarak insanlara destek vermekten mutluluk duyuyorum. Mesleğimin getirdiği etik ilkelere uyarak verceğim online seanlarda sizlerle tanışmayı heyecanla bekliyorum :)

Aynı zamanda ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine eğitim ve kariyer danışmanlığı veriyorum. Planlı ve programlı ilerleyerek hayallerinize kavuşmak için bu yolda beraber ilerleyebiliriz.

Aile danışmanlığı alnında aldığım eğitim sayesinde aile danışmanlığı hizmeti de vermekteyim.

E-posta: melikemaguzz@gmail.com

bottom of page