top of page

Nur Bersun Aynur

Nur Bersun Aynur

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Lise Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Özgün Öğrenme Güçlüğü (Disleksi), Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Yaratıcı Drama, Robotik Kodlama

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce, İspanyolca, Almanca, Rusça

İngiliz dili ve edebiyatı / çocuk gelişimi

Beykent Üniverstiesi /istanbul üniversitesi

0541 801 56 38

SÜLEYMANPAŞA

TEKİRDAĞ

100

Asıl branşım İngiliz dili ve edebiyatı olmasına rağmen öğrenmeyi ve öğretmeyi her zaman severim bu yüzden de çocuk gelişimi de okumaya karar verdim şuan 1.sınıftayım. Öğretmenlik ve öğrenci koçluğu üzerine tecrübeliyim. Dislektik bir birey olarak disleksisi olan çocuklarla yardım etmeyi hep istedim ve bunun eğitimini aldım. Sadece akademik başarı üzerine bir sistem kullanmam, biliyorum ki iç farkındalık ve huzur sağlandığı takdirde bütün hedeflere ufak bir destekle ulaşılabilir. Kendini farkında olan bireyler yetiştirmek için tüm gücümle yanınızda olmak isterim.
İngilizce eğitimi verirken kitap üzerinden ezbere dayalı ilerlemem, İngilizceyi hayatına entegre etmesini sağlayacak yöntemler kullanırım. Herkesin farklı bir öğrenme şekli olduğu gerçeğini her fırsatta karşımdakine de hatırlatır, başarısız öğrenci değil başarısız çalışma tekniği olduğunu savunurum.
Eğer bana bir şans vermek isterseniz buradayım :)

bottom of page