top of page

Tuğba Bayezit

Tuğba Bayezit

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Fen Bilgisi, Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce, İspanyolca

Fen Bilimleri Öğretmenliği

Boğaziçi Üniversitesi

0506 760 70 06

ÇANKAYA

ANKARA

150

Boğaziçi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum ve şu an Yıldız Teknik Üniversitesinde Fen Bilgisi Eğitimi üzerine master yapıyorum. Üniversite yıllarımdan bu yana ilkokul ve ortaokul seviyelerinde fen bilgisi, matematik ve ingilizce olmak üzere çeşitli seviyelerdeki öğrencilere özel ders veriyorum ve mentörlük yapıyorum. LGS-2019 da öğrencim fen bilgisindeki tüm sorulara doğru yanıt vererek başarılı bir sonuç elde etti.
Bunların yanında seramik/heykel ve çevre bilimleriyle yakından ilgileniyorum. Voleybol, badminton ve pilates gibi sporları yapıyorum.
Öğrencilerle birebir iletişimde olmayı ve paylaşımda bulunmayı seviyorum. Meraklarını ortaya çıkarmak ve günlük problemleri bilimsel gerçeklere dayandırarak keşfetmelerini sağlamak adına öğrencilerle birebir ilgilenerek, her öğrencinin ihtiyacına göre planladığım eğitim sürecinde gerekli olan konu desteği, kaynak tavsiyesi, çalışma motivasyonu ve çalışma temposunu öğrenciye özgü tasarlayarak verimli ve etkin bir eğitim süreci sunuyorum. Bu çerçevede kişisel günlük/haftalık programların hazırlanması, ödevlendirme ve bu sürecin kontrolü aynı zamanda sağlanan mentörlük desteğiyle çalışma, not tutma ve soru çözüm teknikleri kazandırılmaktadır.

bottom of page