top of page

Beyza Mert

Beyza Mert

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Psikolojik Danışmanlık, Yaşam Koçu, Online Terapi

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Uşak Üniversitesi

0553 723 87 99

LÜLEBURGAZ

KIRKLARELİ

80

Merhaba, ismim Beyza Mert. 22 yaşındayım ve yaşamımı Lüleburgaz da devam ettiriyorum. Uşak üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum. Okullarda ve İstanbul Beşiktaş rehberlik ve araştırma merkezinde staj yaptım. Kısa süreli çözüm odaklı terapi üzerine eğitimler aldım ve uygulayıcısıyım.

İlk olarak çocukların eğitim hayatlarında onlara destek olmak adına eğitim ve kariyer danışmanlığı üzerine çalışıyorum. Çocuğun etkili ders çalışması, öğrenme stratejileri, dikkat bozuklukları ve zamanını nasıl etkin planlayacağı konusunda da onlara yardımcı olmaktayım. Aynı zamanda çocukların eğitim hayatlarında zorlandıkları, davranış bozuklukları yaşadıkları, ailenin çocukla iletişime geçmekte zorlandıkları noktalarda da onlara destek sağlıyorum.
Yetişkinlerde ise günlük hayatta karşılaşılan, onların hayatlarını zorlaştıran bir çok durum olmaktadır. İnsanın doğası gereği anlatmak ve anlaşılmak ister. Aldığım kısa süreli çözüm odaklı terapi doğrultusunda bu konuda sizlere yardımcı olmaktayım.

bottom of page