top of page

Zeynep Arıcıoğulları

Zeynep Arıcıoğulları

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, İngilizce Özel Ders, Korece Özel Ders

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Kore Dili ve Edebiyatı

Erciyes üniversitesi

TALAS

KAYSERİ

75

Merhabalar;
Henüz üniversite öğrencisi olmama karşın tecrübe sahibi olduğumu belirtmek isterim. Korece ve Ingilizce için özel ders verebileceğimi ve ayrıca oyun ablalığı yapabileceğimi de belirtmek isterim. Yoğun eğitim hayatım neticesinde yalnızca bir kaç öğrenciye hizmet edeceğimi belirtmek isterim. İsteğiniz dahilinde dersimiz belirlediğimiz saatte başlayacaktır. İlk dersimiz ücretsizdir. Ders sonunda devam kararı size bağlı olacaktır.

Hello! Thanks for looking my profile to learn about my English and Korean lessons more! (Merhaba! Ingilizce ve Korece derslerim hakkında daha fazla bilgi edinmek adına profilime baktığın için teşekkürler!)

Öncelikle asıl derslerimize başlamadan önce ücretsiz tanışma dersimizin olduğunu belirtmek isterim🙂 Ders içeriği ücretli dersimizle aynı oluyor. Ücretli derslerimizden biraz kısa olsa da gerekli önizlemeye ulaşabilirsiniz. Hoşnut olduğunuz takdirde anlaşılan saatlerde asıl derslerimize başlayabilir hoşnut olmadığınız takdirde çekinmeden derslere devam etmeyeceğinizi söyleyebilirsiniz. ✨

Derslerimizin işleyişi nasıl olur?
👉Her derste en az bir gramer öğrenip hakkında pratik ve etkinlik yaparız.
👉Her derste günlük hayattan bir konu üzerine yeni kelimeler öğreniriz.
👉Her derste konuşma pratiği yapmaya özen gösteririz!
👉Dinleme pratiği yaparız.

Neden konuşma pratiği çok önemli?
Dinlemenin yanında konuşma pratiğine de önem vermek dile aşinalığımızı geliştirir. İlk cümledeki gibi önce İngilizce sonra aynı cümlenin Türkçesini söylemek başta anlamsız gibi gelse de zamanla bilinçaltımıza yerleşir ve kullanmamız için bizi bekler. Yaptığımız pratikler ve öğrendiğimiz gramerlerle birleşince konuşmamıza olanak sağlar.

Hiç konuşamıyorum konuşma pratiğini nasıl yapabilirim?
Hiç sıkıntı değil çünkü konuşma pratiği zamanla kazanılan bir beceridir ama iletişim kurmak için ilk seviyede mükemmel bir gramer ve kelime becerisinden öte gayrete ihtiyaç vardır. Gramer olmadan kelimeleri art arda birleştirerek başlayabiliriz ama gramer öğrendikçe kelimelerimizi düzgün bir şekilde birleştirmek için çaba göstermeliyiz.


Oyun ablalığı hakkında:
Her öğrenciye aynı gayret ve hassasiyetin gösterilmesi gerekir. Ancak yaş küçüldükçe algının artması gerektiği kanaatindeyim.🌸

Oyun ablası olarak ders saati nasıl işler?
👉Öncelikle deneme dersimizde öğrencimizin seviyesi ve kendisine uygun olan çalışma biçimi oluşturulur.
👉Öğrencimizin yaşı ve algısı doğrultusunda gerek oyunlarla gerek pratikle ifade becerisinin geliştirilmesi üzerine çalışılır.

Ders saati ve ücret bilgisi:
🌸Haftada iki saatten ayda sekiz saat ders (ders saati az görünse de yalnızca size özel olması gerekli verimi almanızı sağlar)
🌸 Ders saatleri müsait olunan zaman dilimlerinde beraber karar verilerek oluşturulur.
🌸Tek kişi ders başı ücret 75₺ dir.
🌸 Yanınıza ikinci bir öğrenci bulursanız kişi başı ücrette indirim olur ve 60₺ ye düşer. Dersler iki kişi olarak işlenir.

✨Dilerseniz aylık dilerseniz iki haftada bir ücret ödeyebilirsiniz.
✨Anlaşmaya vardığımız takdirde ilk iki haftanın ücretini ödeyerek anlaştığımız tarihte derslerinize hemen başlayabilirsiniz!

✨✨✨ Art niyetli insanlardan korunma gayesiyle numaramı paylaşmak istemiyorum. Umarım mazur görürsünüz.

✨✨✨ Instagram: zey_yy6

bottom of page