top of page

Irem Kök

Irem Kök

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Türkçe, Psikolojik Danışmanlık, Aile Danışmanı, Online Terapi, Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Yaratıcı Drama

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

-

Sosyal Hizmet

Manisa Celal Bayar Üniversitesi

0539 223 25 53

YUNUSEMRE

MANİSA

85

Merhabalar ben İrem Kök. Sosyal Hizmet bölümünden 3.51 not ortalamasıyla mezun oldum. Ayrıca Aile Danışmanı sertifikasına sahibim ve Aile Danışmanı Uzmanıyım. TEGV' de gönüllü eğitmenlik yapmaktayım. İlkokul ve ortaokul düzeyi öğrencilerine Türkçe/ Okuduğunu anlama ve Yaratıcı Drama eğitimleri vermekteyim. Psikolojik Testler Eğitimi, Boşanma Süreci ve Sonrası Çocuklara Danışmanlık Eğitimi, Sanat Terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Çocukların Değerlendirilmesinde Projektif Testler Eğitimi, Çocuklarla Terapide Oyun ve Etkinlikler, Resim Analizi ve Projektif Testler Eğitimi Uygulayıcı Sertifikalarına sahibim.
Hayatta her insanın iniş ve çıkışları, yorgunlukları, sevinçleri ve üzüntüleri olabilir. Öncelikli amacım çocukların, ergenlerin, yetişkinlerin ve ailelerin içinde bulundukları tüm bu süreçte kendi güçlerini farkedebilmelerini sağlamaktır. Tüm bu süreçlerde sizlere destek olmak için buradayım.

bottom of page