top of page

Nisa Nur Gizligider

Nisa Nur Gizligider

Hizmet Alanları:

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Psikolojik Danışmanlık, Aile Danışmanı, Online Terapi, Oyun Terapisi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

-

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Necmettin Erbakan Üniversitesi

0551 112 13 94

MERKEZ

NEVŞEHİR

150

Merhabalar sevgili danışanım! Ben Nisa Nur Gizligider. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Alanda 2 senedir tecrübe kazanıyorum.
Çoğu insanın bana çok şifalı ellere ve sözlere sahip olduğumu söylemesine şahit oldum. İnsanların kalplerine "kaygı, depresyon, fobiler, takıntılar, panik atak, stres, sınav kaygısı" gibi konularda pek çok kez dokunabildim.
Aynı zamanda kendi çocukluğumun da elinden tutarak 2-10 yaş arası çocuklara "Oyun Terapisi" vermekteyim. Bu konuda sıkıntı yaşayan ailelerimize Aile Danışmanlığı hizmeti de vermekteyim. Çünkü mesleğimizde sorunlu çocuk yoktur, problemli anne-baba davranışı vardır.
Mizaç danışmanı (Enneagram), Filial Terapi Eğiticisiyim. Aynı zamanda Resim Analizi de yapmaktayım.
Sık Kullandığım Ekoller: Genellikle çoğu ekolü eklektik (bütüncül) bir şekilde kullanmakla beraber yaygın olarak, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi ve Gestalt Terapi'yi uygulamaktayım.

Nevşehir'de ikamet eden danışanlarıma yüz yüze terapi hizmeti vermekteyim. Yüz yüze terapi hizmetimin karşılığı seans başı 200 TL, online terapi hizmetimin karşılığı seans başı 150 TL'dir. Öğrenciyseniz 50 tl indirim uygulamaktayım. :)

bottom of page