top of page

Sude Akkuş

Sude Akkuş

Hizmet Alanları:

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, İlk ve Ortaokula Destek

Online:

Sadece Online

Bildiği Diller:

İngilizce

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Boğaziçi Üniversitesi

BEŞİKTAŞ

İSTANBUL

60

Merhaba ben Boğaziçi Üniversitesi'nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık 2. sınıf öğrencisiyim. Online eğitime geçmeden önce bir Sivil Toplum Kuruluşu'nda gönüllü eğitmenlik yaptım. Online dönemde de öğrenci koçluğu eğitimi aldım. Bunu yapmamın nedeni daha 12. sınıfken kendime ve arkadaşlarıma kendimce araştırmalarımla programlar hazırlayıp nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında bilgiler topluyordum. Bu şekilde eğitimi aldığımda zaten eğitimin %50'sini biliyordum. Şimdi de teknik bilgilerle bunu geliştirmiş olup, kendi tecrübe ettiğim şeyleri öğrencilerime de aktaracağım. Eğer hedefinizi gerçekten istiyorsanız, sınavda başarılı olmak için çok çalışacağım diyorsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. :)
Bir eğitim koçu olarak, öğrencinin ilk başta gerçekçi ve ulaşılabilir hedefini bulmasını ve bu hedef doğrultusunda zaman yönetimi, eksiklikleri tamamlama, nasıl ders çalışacağı, motivasyon sağlama, çalışma masasından konu tekrarına kadar sürekli takip ve doğru yönlendirmeyle bir mentor olacağım.

Not: İlk haftalarda öğrencinin tam analizi için haftada bir zoom üzerinden online görüşme yapacağım. İlk 4 haftadan sona öğrencinin ihtiyacına bağlı olarak iki haftada bir veya haftada bir görüşme olacak. Eğer öğrenci İstanbul'da ikamet etmekteyse, ortak bir noktada ayda bir yüz yüze seansta yapılabilir. (LGS öğrencileri için veli şartıyla) Öğrenci isterse/sorusu olursa saat 10.00-21.00 arası WhatsApp üzerinden bana ulaşabilir.

bottom of page