top of page

Ceyda Pınar

Ceyda Pınar

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, İngilizce Özel Ders, Müzik, Enstrüman

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce, Almanca

Endüstri Mühendisliği

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

0506 713 52 31

YENİMAHALLE

ANKARA

110

Merhabalar, ben Ceyda. Tobb Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim.
Minik arkadaşlarımıza İngilizce (Online ya da Yüzyüze) dersi vermek, onlara oyun ablası olmak ve müzikle bağlarını güçlendirmek önceliğim.
Bu alanlarda destek olabileceğimi hissetmemin en büyük sebebi de benden 11 yaş küçük bir kardeşimin olması ve büyürken ona bu alanlarda sürekli destek olmuş olmam. :)

Bir dil öğrenmenin en güzel yolunun ona sürekli maruz kalmak olduğunu bilerek, şu anda da çok ihtiyacımız olan ve okullarda desteklenmesi güç olan İngilizce dil eğitiminin anlama ve konuşma kısmını güçlendirmek için çocuklarla günlük faaliyetleri, oyunları, sohbeti İngilizce dilinde yapmanın büyük önem taşıdığına inanıyorum.

Aynı zamanda 8 yaşımdan beri keman çalan bir birey olarak müziğin çocukların, gençlerin hayatına katabileceği artıları göz ardı etmeden geçmek istemiyorum. Bu alanda MEB tarafından onaylı başlangıç seviyesi için keman eğitim verebilme sertifikasına da sahibim.

Daha önce çocuklarla tecrübe ettiğim bu konularda sevgili çocuklarınıza da destek olmak onlara yardımcı bir abla olmayı, onlarla vakit geçirip paylaşımlarda bulunmayı çok isterim. Şimdiden çok teşekkürler, güzel günler dilerim. :)

bottom of page