top of page

Hazal Gündüz

Hazal Gündüz

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okuma Yazma Eğitimi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Lise Özel Ders, Fen Bilgisi, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Coğrafya, Tarih, Matematik Özel Ders, Felsefe

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT BÖLÜMÜ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

0534 777 20 42

SARIYER

İSTANBUL

150

Merhaba ben Hazal Gündüz. Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Yeditepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat bölümünü burslu bir şekilde bitirdim. Eğitimime yüksek lisans yaparak devam etmek istiyorum. Üniversitede okurken çevremdeki talepler doğrultusunda özel ders vermeye başladım. Dolayısıyla uzun süredir bu konuda pratik eğitime ve tecrübeye sahibim.
Öğrencileri LGS, YKS gibi sınavlara hazırlıyorum. Ders takibini yaparak velilerle iletişim halinde oluyorum. Her öğrencinin kendi seviyesine göre program ve ders çizelgesi hazırlıyorum. Eksikleri üzerinden giderek doğru bir tekrar yöntemiyle dersleri en verimli şekilde işliyorum. Konu anlatımını tamamladıktan sonra öğrencinin hakim olması gerektiği her soru çeşidini anlatıyorum. Yeni nesil soru örneklerini beraber yapıyoruz. Testlerde ve sınavlarda soruları nasıl yapması gerektiğini, hangi noktalara dikkat etmesi gerektiğini detaylıca öğretiyorum. Böylece her soru çeşidine öğrencinin hakim olmasını sağlıyorum.
Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.
Oturduğum yere yakın olan öğrencilere 150 TL üzerinden derslerimizi yapabiliriz.

bottom of page