top of page

Zehra Nalbant

Zehra Nalbant

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Okuma Yazma Eğitimi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Masal Terapisi

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Okul Öncesi Öğretmenlik

Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi

0534 501 05 78

ETİMESGUT

ANKARA

70

Okul öncesi dönem beyin gelişiminin en yoğun yaşandığı dönemdir. Yaşamın ilk yıllarını içine alan bu dönemde beyin gelişimi çocuğun bilişsel, dil, motor, sosyal ve duygusal gelişimi için güçlü bir zemin oluşturur. Bu zemini de daha sağlam hale getirmek için zeka oyunları ile çocuğunuza yardımcı olmak benim için keyiftir.

Oyun terapisinde ise, çocuklarınızın içsel dünyalarında mücadele ettikleri duygusal problemlerini açığa çıkartan oyunlar yaratabilir, kendileri ve etraflarındaki dünya ile kurdukları ilişkiler hakkında, negatif olarak tecrübe ettikleri yoğun duygusal olayları oyun sırasında ifade etmelerini sağlayabiliriz. Oyun terapisinin sonucunda, çocuklar oyun içinde yeniden yaratılan bu deneyimleri değiştirme fırsatı bularak sorunlarına daha sağlıklı çözümler üretirler, başkalarıyla iletişim kurmayı, duygularını ifade etmeyi, davranışlarını düzeltmeyi, problem çözme becerilerini geliştirmeyi ve başkalarıyla ilişki kurmanın çeşitli yollarını öğrenirler.

O halde hadi oynayalım..

bottom of page