top of page

Ayşe Nur Yılmaz

Ayşe Nur Yılmaz

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Okuma Yazma Eğitimi, Özgün Öğrenme Güçlüğü (Disleksi), Özel Eğitim

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Çocuk Gelişimi

Kırklareli Üniversitesi

0538 848 83 80

KAĞITHANE

İSTANBUL

200

Kırklareli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimimi aldım.

3 yıla yakındır İstanbul'da yüz yüze bir kurumda ve ev programlarıyla aktif bir şekilde riskli, sosyal – duygusal, bilişsel, dil, motor, öz bakım gelişim alanlarında desteğe ihtiyaç duyan, okuma yazma güçlükleri çeken, okul öncesi becerilerde desteğe ihtiyaç duyan, ilkokul (1,2,3,4. sınıf) derslerinde çalışmalara gereksinim duyan, farklı gelişim gösteren çocuklarla (otizm, özgül öğrenme güçlüğü, down sendromu, hafif düzey zihinsel yetersizlik vb.), gelişimsel ve eğitsel değerlendirme, takip ve destek alanlarında çalışmaktayım. Şuan çalışmakta olduğum sabit bir eğitim merkezi ve özel ders verdiğim öğrencilerim bulunmakta sizinle ve çocuğunuzla tanışıp çalışma alanlarımda yer alıyorsa çalışmak isterim.

EĞİTİMLERİM:

Çocukların değerlendirmelerinde kullanılan Denver II Gelişimsel Tarama Testi, objektif çocuk değerlendirme testleri, dikkat testleri ve Gobdö 2 - TV uygulayıcısıyım. Aynı zamanda müdahale programlarından olan ETEÇOM ve DMP / Disleksi Müdahale Programı’nın uygulayıcısıyım. Değerlendirme, takip ve çalışmalarımda kanıta dayalı uygulamalara yer vermeyi önemsiyor ve çalıştığım alanlarda güncel uygulamaları ve eğitimleri takip ediyorum.

*Lütfen tanıtım yazımda yazmış olduğum ücrete göre bir değerlendirme yapmayınız. Öğretmenin, uzmann tecrübesine , çocuğunuzun ihtiyacına, uygulanacak olan programa ve mesafemize göre ücret değişkenlik gösterecektir. Çalışmak istediğiniz öğretmeni, uzmanı detaylı tanımayı lütfen ihmal etmeyiniz.

bottom of page