top of page

Celilhan Güler

Celilhan Güler

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Okul Öncesi Eğitim, Oyun Ablası/Abisi, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı, Okuma Yazma Eğitimi, Matematik Özel Ders, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Psikolojik Danışmanlık, Gölge Öğretmen, Yaşam Koçu, Online Terapi, Oyun Terapisi, Akıl ve Zeka Oyunları

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Adnan Menderes Üniversitesi

0532 069 41 32

OSMANGAZİ

BURSA

120

Bölümümde yetkin olduğum Bireyle Psikolojik Danışma (Bireysel Psikoterapi) uygulamalarını başarıyla sürdürebilirim. İnternet Bağımlılığı, Akran Zorbalığı ve Flört Şiddeti üzerine kendi yürüttüğüm seminer çalışmalarım bulunmakta. Öğrenciyle yeri geldiğinde profesyonel yeri geldiğinde bir abi gibi iletişim kurabilirim. Akran zorbalığıyla baş etme, kariyer danışmanlığı (mesleki rehberlik), davranış bozukluklarıyla çalışma, özel eğitim, psikolojik ve akademik ölçekler uygulama (psikolojik testler), sosyal beceri eğitimleri, karakter ve değer eğitimleri gibi alanlarda lisansım sayesinde uzmanlaştım.

Tüm bu çalışmaların dışında eğitim sertifikalarım da mevcut: Akıl ve Zeka Oyunları, Oyun Terapisi, Tiyatro Terapi, Stres Yönetimi Eğitimi, Etkin İletişim Teknikleri, Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı.

Katıldığım seminer sertifikalarım: Akran Zorbalığını Anlama ve Önleme, Çocuklarda Problemli Davranışlarla Baş Etme, Öğrenciyi Tanıma ve Anlama Teknikleri.

bottom of page