Irem Yılmaz

Irem Yılmaz

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Lise Özel Ders, Kimya, Biyoloji, Fen Bilgisi, Türkçe, Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Dans, Bilişim ve Teknoloji

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

Kimya Mühendisliği (İngilizce)

Ege Üniversitesi

0505 429 87 13

KARŞIYAKA

İZMİR

85

Merhaba ben İrem,
Öğrencilerin derslere olan ilgileri konuya karşı olan kişisel merak duygusundan ya da konuyu kimden dinlediklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Buna ek olarak da deneyimlerim doğrultusunda eğer öğrenciler bir konuyu yapabileceklerine inanırlarsa konuyu daha ilgi çekici buluyorlar. Bu gözlemlerim doğrultusunda, öğrencilerime destek olmamı istedikleri konuda onları yapabileceklerine inandırmak için elimden geleni yapacağım.

Peki öğrencileri buna inandırmak için elimden geleni yapacağımdan nasıl eminim? Bunun için gerekli deneyimi, bilgi birikimi ve motivasyona sahibim.
İlk olarak, İngilizce Kimya Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Derslere kendime dair bir bakış açısı geliştirdim ve de çalışma yöntemim ile senelerdir zorluğu ile öğrencileri bezdiren derslere bile önyargısız yaklaşıp üstesinden gelebiliyorum. Öğrencileri geliştirmeyi kendine misyon edinmiş olan uluslararası bir organizasyon olan (BEST) Avrupa Teknoloji Öğrencileri Topluluğunda 4 senedir gönüllülük yapıyorum, bu aynı zamanda Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları, Proje Yönetimi, Zaman Yönetimi gibi bir çok alanda kendimi geliştirmemi sağladı. Aynı zamanda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında aktif olarak yer alarak çocuklarla iletişimimi güçlendirdim ve hayal güçlerini geliştirmek için çeşitli atölyelerde yer alıp, derslerine de destek olarak çalışmalar gerçekleştirdim. Tüm bu akademik çalışmalarıma ek olarak sosyal olarak da kendimi geliştirmeyi unutmayıp dansa da odaklandım ve 2015 yılından beri dans edip profesyonel olarak çalışmalarda yer alıyorum.

Eğer benim çocuğunuz ya da kendiniz için abla/öğretmen/eğitmen/yardımcı olmasını istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.