top of page

İlke

Buzak

Tekirdağ Namık Kemal Anadolu Lisesi mezunuyum. 2018-2019 eğitim öğretim döneminde Ege Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne kaydoldum.Dört yıllık eğitimimden sonra ara vermeden İzmir Katip Çelebi Üniversitesi yüksek lisans programına kaydolarak eğitim yolundaki ilerlememe devam etme kararı aldım. Gerçekleşen durumlar sonucunda İzmir'den Tekirdağ'a geçiş yapmış bulunmaktayım.
Alanım Dil bilgisi ve edebiyat olarak görünse de üniversitemden mezuniyetim Filolog/Türkolog unvanları ile gerçekleşti. Bu sebeple ve aynı zamanda ilgi alanım da olduğu için tarih derslerinde de yardımcı olmaktan asla çekinmem. Bunun ile birlikte ödev ablalığı gibi bir konumda da yer alabilirim çünkü çocuklar ile iletişimim oldukça güçlüdür.
Eğitimcilik daima önemsenmesi gereken, nesilleri şekillendirecek bir meslektir. Bu mesleği elimden gelenin çok daha iyisi ile yapmak benim görevim, dileğimdir. Umuyorum ki sizlere de mümkün olduğunca destek olabilirim.

Okul:

Ege Üniversitesi

Bölüm:

Türk Dili ve Edebiyatı

Hizmet Verebileceğiniz Alanlar:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, Okuma Yazma Eğitimi, Lise Özel Ders, Türkçe, Yabancılara Türkçe Eğitimi, Türk Dili ve Edebiyatı, Sosyal Bilgiler, Coğrafya, Tarih

İletişim Bilgisi:

bottom of page