top of page

YILMAZ

KASAPOĞLU

Yılmaz Kasapoğlu, çok yönlü bir eğitimci olarak kendimi atfedebilirim. İngilizce öğretmenliği alanında birincilikle bitirdiğim lisans eğitimimi aldım ve aynı zamanda Uluslararası İlişkiler, İşletme ve Uçak Gövde Teknolojileri gibi farklı alanlarda lisans derecelerine sahibim. Yüksek lisans eğitimine devam ettiğim İngiliz Dil Eğitimi ve İngiliz Dili-Edebiyatı alanlarında uzmanlaşmaya çalışmaktayım..

Amerika'da liderlik eğitimi ve Almanya'da havacılık sektöründe eğitimler almam, bu hususlarda uluslararası bir vizyona sahip olduğumu en açık örneklerindendir. Bu eğitimlerin yanı sıra, eğitim programları ve öğretim alanlarında da kariyerinde başarılı bir yol izlemeye devam ediyorum.

Farklı alanlarda edindiği bilgileri bir araya getirerek çok yönlü bir bakış açısına sahip olduğumu söylemekle beraber, bu durum öğrencilerime hem geniş bir perspektif hem de kapsamlı bir eğitim sunmama yardımcı olmaktadır. Öğrencilerimin sadece akademik başarılarını değil, aynı zamanda karakter ve liderlik yönlerini de geliştirmeye çalışmaktayım.

Okul:

DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Bölüm:

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

Hizmet Verebileceğiniz Alanlar:

İlk ve Ortaokula Destek, Oyun Ablası/Abisi, İngilizce Özel Ders

İletişim Bilgisi:

bottom of page