top of page
Marble Surface

Öncelikle merhalabar değerli tıkladers ve ödevoyunablası ailesi. Ben okul öncesi öğretmenliği yapıp pandemi şartlarından dolayı ara vermek durumunda kalan bir eğitimciyim. Sitenizi tesadüfen instagram hesabınızdan gördüm ve Esen Hanım ile yollarımız kesişti  onun da yönlerdirmeleri ile bir çok aile ve öğrenci ile tanışma fırsatım oldu, hala da oluyor 🌸 Ailelerle aramda öğretmen veli ilişkisinden ziyade tarif edemeyeceğim bir bağ oluştu.Sizlerin de bazı aileler gibi  bu süreçte çocugunuzu farklı bireyle bırakmak gibi endişeleriniz olabilir, ama içiniz rahat olsun  birebir ders verecek olan kişi A dan Z ye süreci bilinçli ve güvenle yönetiyor. Size çok teşekkür ediyorum iyi ki yollarımız kesişti. Eğitim adına çok güzel işlere imza atıyorsunuz. Biz eğitimciler için güven önemli unsur. sizlere aileler ile aramızdaki bu bağı kurduğunuz için minnettarım 🌸🙏💚iyi çalışmalar diliyorum. İyi ki varsınız.

Seçil Yıldız

Marble Surface

Merhaba, kurumsal hayatı bıraktıktan hemen sonra karşıma tıkladers.com sitesi çıktı. İnceledikten sonra hiç düşünmeden oyun ablalığı formunu doldurdum ve çok kısa sürede profesyonel bir ekip tarafından arandım. Kayıt ve ilan kısmı halledildikten cok kısa zaman sonra talepler gelmeye başladı ve şahane çocuklar ile tanıştım. Tıkladers.com ailesi her zaman çok ilgili davrandılar. Şans mıydı tesadüf müydü bilmiyorum bizim karşılaşmamız ama iyi ki karşılaşmışız demekten kendimi alamıyorum🤗 Çocuk ile ablayı çok doğru eleştiren, süreç takibini bırakmayan ve deneyimlerinizi önemseyen çok ilgili Tıkladers ailesine çoook teşekkür ederim 🙏❤️

Nazife Sarıtepeci

Marble Surface

Merhaba sitenizi tesadüfen görmüştüm form doldurdum geri dönüş sağladınız. Daha sonra sizin platformunuz aracılığıyla bir aileyle çalışmaya başladık. Benim için çok güzel bir deneyim oldu çalıştığımız aile de anlayışlı ve bilgili olduğu için derslerimiz çok zevkli geçti. Sorun oluşabilecek prosedürlerde size ulaşmak çok kolay bu da sürecin çok hızlı ilerlemesini sağlıyor. Haliyle işimize daha rahat odaklanabiliyoruz. Umarım sizinle daha uzun süre çalışırız :)

Kader Gök

Görüşleriniz Bizim İçin Önemli

Teşekkürler!

bottom of page