top of page

Murat Soysal

Murat Soysal

Hizmet Alanları:

Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce

SOSYOLOJİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

0536 658 70 01

KONAK

İZMİR

250

Merhaba. Öğretmenlik mesleğimde 16.senemi doldurdum. İzmir'in seçkin kurumlarında bu süre zarfında rehber öğretmenlik/koçluk yaptım. Uzun senelerdir de öğrenci motivasyon koçluğu ve tercih koçluğu (LGS ve YKS gruplarına) yapmaktayım.

Birçok saygın kuruluştan kişisel gelişim ve koçluk belgem mevcuttur.
Özellikle 8.sınıf, 11.sınıf , 12.sınıf ve mezun öğrencilerine koçluk yapmaktayım.
Online görüşme olabileceği gibi yüz yüze görüşmeyi tercih ederim zira yüz yüze iletişim daha sıcak-samimi olacaktır ama görüşmek istemeyen veya uzak olanlar için online daha uygun. Ücret ikisinde de aynıdır, zira emek aynıdır. (250 tl)

Ciddi,amacı olan öğrencilerle çalışmak isterim. 2023/ 2024 LGS ve 2023/2024 YKS için ciddi ve bu yola benle çıkabilecek öğrenci ve velilerin yanında olmak isterim.
Yüz yüze için görüşme yerleri AVM'ler / sessiz buna benzer yerler olabilir, öğrencinin evi olabilir.

Görüşme içerikleri: Öğrenciyle bir ders süresi kadar yani 40 dk. Süresince (süre öğrencinin ve konunun durumuna göre artabilir) bir çalışma planı yapılması - öğrencinin dershanesinde veya okulunda girdiği yazılı veya denemelerin analizi, çalışma stratejileri, motivasyon çalışmaları gibi başlıklar ele alınıp öğrencinin hedefi, eğer hedefi yoksa önce hedef belirlenmesi ve sonrasında o hedefe gitmesine destek olunmasını kapsar. Öğrencilerle olan görüşmeler baş başadır. Veli, ilk tanışma günü gelebilir onun dışında görüşme sonrası kendilerine bilgilendirme yapılacaktır. Her dönem aldığım öğrenci sayısı sınırlıdır, lütfen kontenjanım dolmadan yerinizi ayırtınız.

bottom of page