Mustafa Kemal Öztürk

Mustafa Kemal Öztürk

Hizmet Alanları:

İlk ve Ortaokula Destek, Satranç, Matematik Özel Ders, İngilizce Özel Ders, Almanca Özel Ders, Özel Eğitim, Aile Danışmanı, Oyun Terapisi, Robotik Kodlama, Bilişim ve Teknoloji

Online:

İkisi de olabilir

Bildiği Diller:

İngilizce, Almanca

Çocuk Gelişimi ve Aile Ekonomisi Beslenme Öğretmenliği

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

0533 749 73 41

KARAMÜRSEL

KOCAELİ

180

Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı öğrenci grupları ve insanlarla birlikte çalışma, ve birlikte üretebilmeyi öğretme fırsatım oldu. Bu nedenle eğitim alan sizlerin eğitim yöntemlerime kolaylıkla adapte olacağınızı düşünüyorum.

İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen bir eğitimciyim .13 yıllık hem öğretmenlik hemde uzmanlık çalışmalarımda öğrenci ve yetişkin ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. Yeni şeyler öğretmeyi, yetenekleri geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla eğitim yöntemlerinin ve insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanması gerektiğini düşünüyorum. Eğitim verdiğim ister çocuk isterse yetişkin bireyler ile bilgi paylaşımında bulunmak benim için bu nedenle çok önemli.

Fikir geliştirmenin zihni, dolayısıyla bedeni sürekli aktif tuttuğunun bilincinde olarak hem iş hem de bireysel hayatta yaratıcı olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Eğitimci olarak elimdeki tüm bilgilerin sizlere katkıda bulunma noktasında kullanmak için sabırsızlanıyorum.