top of page

Üniversiteli Ödev & Oyun Ablaları

Güncelleme tarihi: 4 Eyl 2022

Günümüzde, yoğun iş temposu ve şehir hayatı sebebiyle anne babalar çocuklarına gereken zamanı ayırmakta zorluk yaşıyor. Çocuğunuzun kişisel ve eğitim gelişimine katkıda bulunacak bir ödev oyun ablası ile çalışmanız hem siz ebeveynlerin kendilerine vakit ayırmasına hem de çocuklarınızın kaliteli vakit geçirmesine olanak sağlar. Peki ödev oyun ablası neler yapar, çocuğunuzun gelişimine ne gibi katkılar sağlar?

Başarılı üniversiteli oyun ablaları, oyunlar ile bağ kurarak çocuklarınızın keyifli bir vakit geçirmesini sağlar. Oyun grubumuzda çocuk gelişimi alanında uzman oyun ablaları, çocuklarınızın yaşına uygun etkinlikler yaparak ince ve kaba motor gelişimine katkıda bulunur. İngilizce oyunlar oynayarak dil gelişimini geliştirir.

Okul grubumuzda ise ev ödevlerine yardımcı olup takibini sağlarken sorumluluk bilincinin oluşmasını destekler. Satranç gibi akıl oyunları oynar, kitap okuma alışkanlığı kazandırır. Çocuğunuzu spora teşvik eder, birlikte basketbol oynar, havuza girdiğinde yanında olur.

Oyun Ablası

Eğer siz de çocuklarınızın gelişimine destek olabilecek ödev & oyun ablası arıyorsanız internet sitemiz üzerinden eğitmenlerimiz ile ücretsiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.Comments


bottom of page